Hakkımızda

PoMedya Sosyal Medya ve İnternet Hizmetleri, 2020 yılında kurumsal olarak faaliyetine başlamıştır. www.pomedya.com internet adresinde yer alan tüm sosyal medya hizmetleri PoMedya tarafından sunulur ve ekibimiz tarafından denetlenir.

PoMedya Sosyal Medya Paneli, tüm sosyal medya takipçi, erişim, etkileşim hizmetlerini müşterilerine en uygun fiyat, en yüksek kalite ilkesine bağlı kalarak sunar. Lisanslı ve 7/24 Otomatik alt yapılı sistemde tüm siparişler otomatik alınır, listelenir ve gönderime hazırlanır. Sipariş veren müşterilerden şifre, hesaba giriş, erişim izni gibi bilgiler paylaşılması talep edilmez. Sipariş verebilmek için sadece gönderi bağlantısı veya hesap kullanıcı adı yeterlidir. PoMedya Sosyal Medya ve İnternet Hizmetleri’nde başlıca şu hizmetler sunulur;

Yukarıdakiler dahil, sitedeki hizmetlerin tamamı PoMedya tarafından sunulur ve “En uygun fiyat, en kaliteli hizmet, en yüksek verim” ilkesine bağlı kalınır. PoMedya Sosyal Medya Hizmetleri’ne ait tüm erişim ve etkileşim hizmetlerine ana sayfa üzerinden ulaşılabilir.

Satın almak istediğiniz hizmete ait kategori seçiminin ardından, sipariş oluşturmak için sistem müşteriyi yönlendirecektir. Sorunsuz bir sipariş için istenen gönderi bağlantısı/kullanıcı adı, sipariş fatura detayları gibi bilgileri eksiksiz giriniz. Sipariş girdiğiniz hesapların “Herkese Açık” konumda olduğundan emin olunuz. Sosyal medya hesapları, gizlenmiş profillere gönderilemez. Gönderim sağlansa dahi, gizli hesaplara verilen siparişlerde oluşabilecek sorunlarda sorumluluk müşteriye aittir.

Sunulan hizmetlerde sipariş süreci tamamen otomatik olup PoMedya ekibi tarafından müdahale edilmez, böylelikle siparişinizin başlatılması gibi konular için diğer panellerde olduğu gibi müşterilerin uzun süre boyunca beklemesine gerek bulunmamaktadır. Günün her saati sağ alt kısımda ve site üzerinde bulunan Teknik Destek üzerinden siparişler, ödemeler, servisler konusunda destek almak mümkündür. Sağ alt kısımdaki Canlı Destek sohbet ikonu üzerinden canlı bir şekilde PoMedya müşteri temsilcileri ile görüşme yapılabilir. Sipariş takibi yapmak isteyen müşteriler “Sipariş Takip” sayfası üzerinden, aldıkları sipariş kodunu girerek durum sorgulayabilirler.